Moje cesta


2006


Hurá, jsem lektorka

V tomto roce jsem udělala velkou profesní změnu a po letech v obchodu a podnikání, jsem se stala lektorkou prodejních dovedností ve společnosti Telefónica O2 na pozici „Flying Trainers“. Objevuji svou vášeň pro vzdělávání, jezdím po kurzech a školeních. Na vlastní kůži poznávám, jak velký je rozdíl mezi vnější a vnitřní motivací. A na tomhle vlastním zdroji pojedu mnoho let.

2007


S týmem na tom makáme

Během roku jsem přestoupila na pozici Manažera interního tréninku se zodpovědností za vzdělávání kolegů v divizi přímého prodeje. Absolvovala jsem mnoho tréninků na koučink a leadership.

2010


Na volné noze

Životní změna k nezaplacení. Po letech v nadnárodní korporaci úplná svoboda. A také stoprocentní zodpovědnost za svou práci a výsledky. Uvítala jsem svého prvního klienta a pracuji s ním dodnes.Nevytahuju se, rostu!

2011


Nevytahuju se, rostu!

S kolegy jsem založila společnost just4you s.r.o. a začali jsme spolupracovat s novými klienty, kterým jsme nabídli rozšířené portfolio služeb a výběr z lektorů. Dokončila jsem výcvik na facilitaci a práci se skupinovou dynamikou a nastoupila jsem do dalšího výcviku. Tentokrát o emoční inteligenci a vývoji osobnosti.

2012


Partnerství

Více než dvouleté partnerství se společností VEVA CZ pro mě znamenala příležitost se učit, nacházet propojení emoční roviny s klasickými dovednostními tréninky a spolupracovat na projektech zaměřených na emoční inteligenci. Učím se pracovat s dynamickou typologií.

2014


Otevírám pro veřejnost

Nastal čas otevřít první semináře pro veřejnost a objet s nimi republiku. Zaměřuji se na rodinu a výchovu dětí, emoční inteligenci a strategie. Ve firmách školím leadership a nejnovější trendy spolupráce, obchodu a komunikace. Po nocích studuji MBA.

2015


Zajímavé projekty

Spolupracuji na programu Mezinárodního leadershipu pro studenty univerzit a dělám svůj první seminář na Slovensku. A získala jsem akreditaci MŠMT na dlouhodobé vzdělávací programy pro lektory, manažery a obchodníky.

2016


Jdu blíž

Napsala jsem e-book, natočila první výuková videa, udělala první rekvalifikační kurz pro budoucí manažery a stala se partnerem Festivalu chytrého učení. Jsem spoluautorkou a lektorkou nového cyklu seminářů Spolubytí s dětmi. Pořádám první běh výcviku budoucích lektorů. Dokončuji MBA a začínám s výcvikem pro kouče u Gabriely von Witzleben. Chodím na přednášky profesora Koukolíka.

2017


Přesouvám se do centra

Otevíráme své vlastní školící centrum v Praze na Vinohradech, ve kterém pořádáme firemní a otevřené kurzy a také koučuji. V létě dělám naše první rodinné kempy v Libchavách. Školím ve školách a vedu rodičovské kavárny pod brandem Funky Mamky. Pro firmy nově zařazujeme měření zaměstnanecké spokojenosti. Výsledky pak používáme do nového způsobu školení, kdy zaměstnanci mění firemní procesy, job modely a kulturu.

2018


Propojuji, propojuji, propojuji…

Po půlroční rekonstrukci otevíráme další krásné školící centrum na Vinohradech, zveme k nám zajímavé lektory a hledáme možnosti další spolupráce. Dáváme dohromady skupinu mentorek, realizujeme první sérii přednášek a workshopů pod značkou just-women. Zároveň přednáším pro učitelé, žáky a jejich rodiče, dětská centra a zájmové spolky. Školím ve firmách, přednáším na otevřených seminářích pro veřejnost, dělám další kempy, koučuji a připravuji nové projekty.

2019


Jsem on-line

Zařizujeme studio a natáčím v něm první tutoriály, výuková videa a připravujeme materiály pro on-line webináře. S kolegy máme připraven nový vzdělávací program Agilního leadershipu, pro firmy spouštíme diagnostiku 360°.