Bůh se prý nejvíce baví, když lidé plánují.

Na rok 2020 bude lidstvo pravděpodobně vzpomínat, jako na rok chaosu. Nevím, co všechno nás ještě čeká a jak velký to bude mít dopad. Vím ale, že je to pro nás obrovská lekce. Centra just-home jsou momentálně uzavřená a tak stavíme velké studio a snažíme se být tu pro vás on-line. Natáčíme a vysíláme. Celé vzdělávací programy do firem a večer pak z domácí karantény webináře life syle a rodičovsví. Roušky šít neumím a tak raději vysílám zdarma webináře, třeba jak zvládat chaos a spoustu dalších. #spolutozvladneme

 
Chci místo na webináři

2020

2019

 

 

Jsem on-line

V prostorech Just-home zařizujeme studio a natáčím v něm první tutoriály, výuková videa a připravujeme materiály pro on-line webináře. S kolegy máme připraven nový vzdělávací program Agilního leadershipu, pro firmy spouštíme diagnostiku 360°.

Propojuji

Po půlroční rekonstrukci otevíráme další krásné školící centrum na Vinohradech, zveme k nám zajímavé lektory a hledáme možnosti další spolupráce. Dáváme dohromady skupinu mentorek, realizujeme první sérii přednášek a workshopů pod značkou just-women. Zároveň přednáším pro učitelé, žáky a jejich rodiče, dětská centra a zájmové spolky. Školím ve firmách, přednáším na otevřených seminářích pro veřejnost, dělám další kempy, koučuji a připravuji nové projekty.

 

2018

2017

Přesouvám se do centra

Otevíráme své vlastní školící centrum Just-home v Praze na Vinohradech, ve kterém pořádáme firemní a otevřené kurzy a také koučuji. V létě dělám naše první rodinné kempy v Libchavách. Školím ve školách a vedu rodičovské kavárny pod brandem Funky Mamky. Pro firmy nově zařazujeme měření zaměstnanecké spokojenosti. Výsledky pak používáme do nového způsobu školení, kdy zaměstnanci mění firemní procesy, job modely a kulturu.

 

Jdu blíž

 Napsala jsem e-book, natočila první výuková videa, udělala první rekvalifikační kurz pro budoucí manažery a stala se partnerem Festivalu chytrého učení. Jsem spoluautorkou a lektorkou nového cyklu seminářů Spolubytí s dětmi. Pořádám první běh výcviku budoucích lektorů. Dokončuji MBA a začínám s výcvikem pro kouče u Gabriely von Witzleben. Chodím na přednášky profesora Koukolíka.  

2016

2015

 

 

Zajímavé projekty

Spolupracuji na programu Mezinárodního leadershipu pro studenty univerzit a dělám svůj první seminář na Slovensku. A získala jsem akreditaci MŠMT na dlouhodobé vzdělávací programy pro lektory, manažery a obchodníky.

 

Otevírám pro veřejnost

Nastal čas otevřít první semináře pro veřejnost a objet s nimi republiku. Zaměřuji se na rodinu a výchovu dětí, emoční inteligenci a strategie. Ve firmách školím leadership a nejnovější trendy spolupráce, obchodu a komunikace. Po nocích studuji MBA.

 

2014

2012

 

 

Partnerství

Více než dvouleté partnerství se společností VEVA CZ pro mě znamenala příležitost se učit, nacházet propojení emoční roviny s klasickými dovednostními tréninky a spolupracovat na projektech zaměřených na emoční inteligenci. Učím se pracovat s dynamickou typologií.

 

 

Nevytahuju se, rostu!

S kolegy jsem založila společnost just4you s.r.o. a začali jsme spolupracovat s novými klienty, kterým jsme nabídli rozšířené portfolio služeb a výběr z lektorů. Dokončila jsem výcvik na facilitaci a práci se skupinovou dynamikou a nastoupila jsem do dalšího výcviku. Tentokrát o emoční inteligenci a vývoji osobnosti.

 

2011

2010

 

 

Na volné noze

Životní změna k nezaplacení. Po letech v nadnárodní korporaci úplná svoboda. A také stoprocentní zodpovědnost za svou práci a výsledky. Uvítala jsem svého prvního klienta a pracuji s ním dodnes.Nevytahuju se, rostu!

 

S týmem na tom makáme

Během roku jsem přestoupila na pozici Manažera interního tréninku se zodpovědností za vzdělávání kolegů v divizi přímého prodeje. Absolvovala jsem mnoho tréninků na koučink a leadership.

2007

2006

 

Hurá, jsem lektorka

V tomto roce jsem udělala velkou profesní změnu a po letech v obchodu a podnikání, jsem se stala lektorkou prodejních dovedností ve společnosti Telefónica O2 na pozici „Flying Trainers“. Objevuji svou vášeň pro vzdělávání, jezdím po kurzech a školeních. Na vlastní kůži poznávám, jak velký je rozdíl mezi vnější a vnitřní motivací. A na tomhle vlastním zdroji pojedu mnoho let.

 

Adresa

Slezská 2125/140
Praha 3 – Vinohrady

Jsem online