Proč číst něco s tak šíleným názvem?

Protože tohle je eBook o skutečném životě, který žijeme. Není to sbírka teoretických návodů, jak by to mělo být. Návodů, které fungují za klidového a pohodového stavu. Ale běda, když se objeví stres, nevyspání, únava nebo nové situace, na které ještě nemáme nastudovaný návod. Tohle je o principech a chápání procesů, které se odehrávají a vyvíjejí spolu s námi a našimi dětmi. Principech, které vedou k vývoji důvěry, odpovědnosti a zralé osobnosti.

Porozumění emocím dítěte i svým vlastním.

Pochopíte, jak fungují základní principy a procesy, které vás povedou a budou vám dávat směr.

Naučíte se dívat na věci v širších souvislostech a to vám dá možnost zachování si vlastní autenticity.

Už nebude potřebovat návody od cizích lidí. Samy se dokážete rozhodnout, jak situace řešit.

Když víte, kam směřujete a co pro své dítě chcete, a zároveň chápete principy fungování, dokáže lépe ustát tlak okolí.

Začnete vnímat těžké chvíle jako možnost, jak se posunout dál.

“Jak nejlépe vychovávat své děti? Otázka, kterou jsem si kladla jako bezdětná i teď, když jsem mámou. Neexistuje konkrétní rovnice či návod, to už dávno vím, ale je tu několik možností, jak na to, jen si vybrat tu správnou cestu. E-book nabízí plno osobních zkušeností a příkladů, které mi pomohly být v mnohém lepší mámou a kamarádkou pro své dítě.”   

marketingová specialistka

“Rodičovství je ta nejnáročnější disciplína, na kterou má každý nějaký zaručený recept. Jenže po nějaké době se ukáže, že žádný model výchovy není dokonalý. Dokud nenarazíte na tento e-book! Je v něm veškerá podstata správného rodičovství, jestliže chceme jako rodiče i děti zůstat sami sebou a přitom žít šťastně a v lásce spolu.”

zakladatelka lesní školky

“Již samotný název mne provokoval k přečtení – šlo to dobře, s chutí – někde jsem se hluboce zamyslela, někde jsem poznávala sama sebe a někde jsem si řekla „jó, to je dobrý, to zkusím“. Monika popisuje svou cestu rodičovstvím, z níž se můžeme inspirovat. Nabízí mnohá témata k zamyšlení, která jsou pro rodiče beroucí svou roli vážně, jistě aktuální.”

spoluzakladatelka Montessori školy

Adresa

Šrobárova 13, Praha 3 – Vinohrady 130 00

Jsem online