Osobní setkání

Při koučinku je důležité potkat se a vzájemně si sednout. Vytvořit vztah založený na vzájemné důvěře, které podporuje rozvoj.

Z oka do oka

Naplánujeme setkání, jak se Vám to bude hodit. Jedno setkání trvá hodinu až hodinu a půl. Je dobré počítat, že se potkáme alespoň pětkrát. Osobně či po skypu. Četnost domluvíme individuálně. Setkání je o Vás a pro Vás. Záleží na jakou oblast Vašeho života se chcete zaměřit.

Skype

Buďme spolu ve spojení zvukem a obrazem. Jasně, někdy jsme od sebe daleko, ale to nás nezastaví. Uvidíme se, uslyšíme se, probereme vše co bude potřeba probrat.

On-line

Spojení on-line je výborný nástroj pro překonávání vzdáleností. Můžeme kombinovat klasické setkání z oka do oka s on-line spojením. Setkání on-line trvá také 60-90 minut. Může být operativnější v situacích, které spěchají. Když není přes den čas, můžeme se potkat večer.


Po telefonu

Zavoláme si v dohodnutou dobu a probereme co je nového, jaké změny se udály od minule, co se povedlo a na čem je potřeba ještě pracovat.

Operativní řešení

Můžete využít své volné chvíle, pohybovat se prakticky kdekoliv, řešit jakékoliv životní situace. Tato technika se velmi přizpůsobuje dnešnímu trendu doby, je rychlá a účinná, je vhodná především na kontrolu postupu změny, plnění osobního akčního plánu a případně řešení add-hoc situací.

monika-slide-zaklad-1040x580-col

Každá situace má nějaké východisko. I když máte zrovna pocit, že ho nevidíte. Možná se na to potřebujete podívat z jiného úhlu. Všechno jednou dobře dopadne. Pokud ne, tak to znamená, že to ještě neskončilo.

V našich životech se objevují situace, ve kterých se potřebujeme lépe zorientovat, abychom se mohli správně rozhodnout nebo je pochopit. V takových chvílích se hodí mít někoho, komu věříte, kdo vás vyslechne a pomůže vám si ujasnit vlastní postoje a hodnoty. Někoho, kdo tam je pro vás a při tom vám do ničeho nekecá a nikam vás netlačí. Koučink je o hledání možností a pojmenovávání rizik. Ne o souzení a posuzování.

Je o hledání Vaší vlastní cesty. Protože jste to Vy, kdo po ní půjde.

Tematické zaměření

Rodinné vztahy jsou někdy velmi složité. A přitom všichni toužíme po tom, aby právě tato oblast našeho života byla v pořádku. Protože v rodině nabízíme lásku a pochopení a přesto to někdy nefunguje. Můžeme se podívat na to, co se děje v rodinném systému a s čím se dá pracovat. Můžeme se podívat na to, jak ošetřit sebe a své blízké a přitom nastavit hranice pro vlastní prostor a potřeby.

Mám radost, když vidím mnoho rodičů, kteří mají obrovskou vnitřní motivaci a chuť změnit zažité vzorce. Chtějí pro své děti jiný přístup, než ten, který zažili oni sami v dětství. Přístup, který měl k respektu a partnerství daleko. Jiný přístup znamená hledat jiné cesty.

Možná občas zažíváte těžké situace se svým drahým děťátkem a pochybujete o svém přístupu. Možná si to dokonce zazlíváte a ptáte se sami sebe, co děláte špatně, že obecné rady nefungují. Pojďte se potkat osobně. Budeme si povídat bez soudů a hodnocení. A hledat, jak se to dá dělat jinak, aby rodičovství byla radost.

Kariera často není přímá linka, ale složitá a klikatá cesta. Může na ni být mnoho drobných i velkých překážek, které je třeba někdy překonat a někdy nám mají ukázat, že je lepší změnit směr. Někdy jdeme rychle a radostně, někdy přešlapujeme na místě a občas zjistíme, že chodíme v kruhu. Chcete se podívat na svou vlastní karieru a vědomě ji začít řídit? Chcete pracovat se svým vlastním zdrojem? Umět vidět, rozvíjet a pracovat i se zdroji lidí kolem sebe? Kontaktujte mne, potkáme se a podíváme se, jak klikatá je vaše cesta.

Naše přirozená potřeba je být v rovnováze se sebou, se svými blízkými i s přírodou, i se světem. Když nějaká část není přijímána nebo vyslyšena, nejsme spokojení a honíme se a často ani nevíme za čím. Každý z nás zastává v životě mnoho rolí a někdy je těžké je všechny skloubit dohromady. Pomůžu vám popsat všechny vaše role a nastavit priority. Hledat rovnováhu.

Ať pracuji s jednotlivci nebo skupinami, vždy sleduji principy a proces. Můžeme se podívat na změnu, kterou žijete nebo se na ni chystáte. A to ať už chtěnou nebo nechtěnou. Soukromou nebo profesní. Nebo můžeme společně optimalizovat procesy ve vašem týmu, skupině či jiném sdružení. A to jak v komunikaci, kompetencích, systémech nebo firemní kultuře.

Vyzkoušejte první hodinu zdarma

Aby byl koučink efektivní, je potřeba vybrat si kouče, který Vám bude sedět jako člověk a zároveň Vám bude příjemný styl jeho práce. Abyste nekupovali zajíce v pytli, nabízím první setkání zdarma. Jsem radši, když proběhne naše první setkání z oka do oka, než v on-line prostoru. Pobavíme se o tom, co Vás zajímá, v jaké oblasti se chcete zorientovat, rozvíjet, či kde chcete podpořit změnový proces.

Kontaktujte mne, těším se na Vás.

Dohodnout termín