Dovolená zaměřená na zdravé rodičovství, partnerský přístup a vědomou komunikaci mezi rodiči a dětmi. Dovolená plná zábavy pro děti i pro rodiče. Dovolená se svobodnou volbou využití doprovodného programu nebo individuálních aktivit. Areál nabízí mnoho služeb, přijeďte si užít místní pohostinnosti, pokochejte se krásami okolní krajiny a přitom poznejte lépe sebe a svou rodinu.

Také milujete ty vzácné chvíle, kdy se Vám daří být jako rodina opravdu spolu? Setrvat v přítomnosti a nic jiného neřešit? Nám to dává velký smysl. Říkáme takovým chvílím SPOLUBYTÍ. Zdá se nám, že v dnešní rychlé době však těchto okamžiků nějak ubývá. My se jich ale rozhodně nechceme vzdát! Chceme Vám a Vašim dětem nabídnout týden v krásném prostředí, kde kromě zábavy můžete s námi zkusit zažít společné chvíle, tak jak naplňují život nám. Nabízíme okusit model partnerského vztahování, kde nikdo neprohrává a nikdo se necítí poražen. Součástí je respektující komunikace, učení se být s dětmi a nehodnotit, jen pozorovat jaké jsou a co je baví ze všeho nejvíc. Pojeďte s námi objevit co vás společně opravdu naplňuje a dělá Vám radost.

kruh-monika-pr

„Nápad udělat rodinné letní kempy přišel na základě poptávky účastníků našich otevřených seminářů. Věnujeme se osobnostnímu rozvoji, emoční inteligenci a Enneagramu. Téma, které je pro mě poslední dobou velmi aktuální, je rodičovství a partnerský přístup k dětem. Jak v dětech podpořit jejich přirozený potenciál. Zároveň být s lidmi a zkoušet v praxi, to o čem mluvíme na seminářích. Vytvořit bezpečný prostor, kde můžeme sdílet zkušenosti a zároveň se vzájemně podpořit v cestě rozvoje. Pro mnoho lidí i pro mě je inspirací být a vidět, jak to funguje v jiných rodinách, které stejně smýšlejí o výchově dětí. Proto jsem požádala o spolupráci další lektory a jejich rodiny. Všichni se na letní kemp rozhodně moc těšíme. Přidejte se k nám.“

Za všechny lektory Vás zve Monika

Stáhněte si e-book o partnerské výchově ZDARMA

Určitě vás zajímá v jakém duchu se budou odehrávat jednotlivé přednášky, semináře, workshopy a vůbec jakékoliv vzdělávací i nevzdělávací aktivity během letního kempu. To se dozvíte nejlépe na živých seminářích, které během roku pořádám. A nebo když se podíváte na moje videa. A nebo třeba, když si hned teď stáhnete můj e-book a přečte si něco o tom jak vnímám výchovu dětí, jak rodičovství, jaký vztah máme s manželem a taky se třeba dozvíte, proč má e-book tak šílený název, ačkoliv já šílená nejsem ani trochu. Ne vážně, stáhněte si ho a v klidu přečtěte. Na letním kempu o spoustě věcech budeme mluvit podrobněji a spoustu věcí budeme převádět do praxe. A někdy nám to půjde líp, a někdy nám to půjde hůř… Ale už budeme na cestě a budeme se zlepšovat krůček po krůčku.

cover-seru-na_final2

Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s těmito údaji prostřednictvím této webové stránky.

Základní informace

Lokalita – Apartmány na vršku, Horní Libchavy (www.apartmanynavrsku.cz)
Pořadatel – just4you s.r.o.
Lektorské obsazení – Monika Just, Libor Vachek, Aleš Just, Honza Just
Kapacita pro rok 2019 je 12 rodin v každém běhu – 8 APARTMÁNŮ +4 SROUBKY

Termíny 2019:

1) 12. 7. 2019 – 19. 7. 2019  primárně pro rodiny absolvující loňský běh v termínu 10.8. – 17.8.2018

2) 19. 7. 2019 – 26. 7. 2019  primárně pro rodiny absolvující loňský běh v termínu 3.8. – 10.8.2018 a předloňský 2017

Na co se můžete těšit

Semináře na slunci

V průběhu celého týdne poběží semináře zaměřené na partnerský přístup ve výchově dětí, které povedou profesionální lektoři. Některé semináře jsou určené pro rodiče, kdy je zajištěný program pro děti. Některé aktivity jsou připravené pro celou rodinu. Připraveny jsou i večerní reflexe buď možnost společných diskuzí nebo individuálních setkání s lektory.

Hudba a tanec

Když se celým areálem rozezvučí hudba, většina dětí se začne pohupovat v rytmu dětských hitů a vrhne se na taneční parket. Dětská diskotéka prostě patří k letním radovánkám pro děti a určitě zláká i některé dospělé. Hrajete na hudební nástroj? Tak si ho vezměte sebou.

Grilování

Máte rádi klasické ohniště pro večerní posezení, povídání a opékaní buřtů. Nebo máte raději grilované speciality? Nebo se chcete naučit něco nového a grilovat třeba jako vegani a nebo péct chleba na kameni? Co je komu příjemnější, nebo na co máte zrovna chuť a náladu. Prostě přijeďte a vyzkoušejte co vám sedne, nabízíme volbu pro každého.

Bojovky

Taková bojovka, to je velká věc. Tady se teprve ukáže jaký je taťka vůdce a jestli vůbec dokáže rozdělat oheň a obstarat jídlo i bez kreditní karty. A mamka zvládne uvařit na kameni? A co děti? Jaké vlastně jsou v nové situaci? Umí si ji užít, umí se zapojit do rodinného týmu, být oporou, přinesou dobrou náladu? To se musí vyzkoušet…

Noc bez rodičů

Kolikrát jste jako dítě snili o tom, že si budete moci s kamarády povídat dlouho do noci a pak společně usnete a ráno se probudíte a kamarádi tam pořád budou? Přesně tak, mnoho dětí chce být s kamarády i přes noc. Připravili jsme pro ně speciální pokoj, kde jednu z posledních nocí celého pobytu, mohou děti přespat společně s kamarády a bez rodičů.

Sportování

Zvládnete lukostřelbu? Nebo máte raději cyklistiku? Nebo snad fotbálek, volejbal, pétanque nebo si jen tak rádi zaskáčete panáka? Nebo dáte přednost turistice a vydáte se na procházku nádhernou krajinou? Chcete se naučit cvičit jógu? Tak přijeďte, tady určitě nebudete zahálet a pořádně si protáhnete tělo.

Tvůrčí dílny

Každý je v něčem nejlepší. Věřte mi, opravdu každý. Někdo peče báječné štrůdly, někdo umí vyrobit ptačí budku, někdo má vkus na oblékání, někdo krásně maluje. Můžeme se od sebe učit. Přemýšlejte o své jedinečnosti. V čem jste dobří a v čem vynikáte. A můžete nás to také naučit?

Večerní čtení

Čtené příběhy pomáhají rozvíjet nejenom dětskou představivost. Chceme proto nabídnout možnost společného čtení a příjemného ukončení dne pro všechny děti i dospělé, kteří budou mít zájem na chvíli si sednout, zavřít oči a v klidu poslouchat. Ruku na srdce, také jste to milovali? Tak to teď pojďme dopřát i vašim dětem a tak trochu i sami sobě.

Lektorský tým

Monika Just

lektor osobnostního rozvoje
Monika má doma dvojčata Emmu a Adama, kterým je čtyři a půl roku. Pracuje převážně s dospělými lidmi, jako lektorka osobnostního rozvoje s důrazem na partnerský přístup. Pomáhá lidem hledat cestu k sobě samým, pochopení a přijetí. Hledá cestu, jak ponechat dětem jejich přirozenou intuici a zároveň vidět a rozvíjet jejich kvality. Na kempu Vám pomůže nalézt cestu partnerského přístupu, zdravého rozumu, laskavého přijetí a nastavení bezpečných hranic, s respektem k jedinečnosti každého z nás.

Libor Vachek

lektor osobnostního rozvoje
Ve vzdělávání působí více než 16 let. Jeho doménou jsou dovednostní tréninky, práce s emoční inteligencí a kariérní poradenství. V současné době pracuje jako HR konzultant pro společnost mBlue a zároveň jako lektor na jednotlivých projektech ve společnosti just4you. Libor má unikátní zkušenost s výchovou dětí, kterou získal na loni ukončené tříleté otcovské dovolené. Na letním kempu nabídne mužský pohled na výchovu a také bude strůjcem mnohých aktivit pro děti i dospělé. A také bude obklopen svou rodinou.

Aleš Just

lektor osobnostního rozvoje
Přes deset let pracuje ve vzdělávání dospělých, aktuálně aktivně spolupracuje na projektech Funky mamky a 9 Strategií pro život. Na kemp přináší mužskou energii a jiný pohled na život, zároveň bude organizačně zajišťovat co nejhladší průběh a chod celé akce. Určitě se s vámi rád podělí o své zkušenosti z otcovství a výchovy dvojčat během své čtyřleté „dovolenkové“ mise. Je součástí týmu pracujícího na volnočasových aktivitách.

Eva Tichá

lektor osobnostního rozvoje
Eva je koučka a lektorka. Je autorkou projektu vědomého rodičovství „Výchova (po)citem“ a na kempu bude pracovat především s dětmi. Během seminářů pro dospěláky se můžete od svých dětí oddělit a svěřit je právě Evě, která se jim bude věnovat hravou a laskavou formou. Má připraveno spoustu her a aktivit, včetně oblíbeného večerního čtení. Také bude k dispozici jakou koučka, pokud bude chtít někdo probrat osobní témata.

Ukázkový program

Po celou dobu letního kempu jsou připravené společné aktivity. Můžete si vybrat a zúčastnit se některých z nich, můžete využít všechny a nebo se můžete věnovat svému individuálnímu programu. Můžete třeba využít jen semináře pro rodiče a děti svěřit po dobu kurzu našim animátorům. A nebo naopak děti poslat na dětské kurzy a sami vyzkoušet jiný program.

A nebo se můžete jen podívat, jak lektoři uplatňují principy zdravé výchovy a partnerský přístup ve svých rodinách. Volba je čistě jen na vás.

kemp-program

Ceník

2 DOSPĚLÍ *

16.000 Kč / TÝDEN
 • UBYTOVÁNÍ BUNGALOV
 • DVOULŮŽKO
 • VYBAVENÁ KUCHYŇKA
 • VENKOVNÍ GRIL
 • KOUPELNA / WC
 • DĚTI DO 4 LET ZDARMA
 • KURZY A AKTIVITY PRO CELOU RODINU

2 DOSPĚLÍ a 1 nebo 2 DĚTI

17.000 Kč / TÝDEN
 • UBYTOVÁNÍ APARTMÁN
 • 2X DVOULŮŽKO + 1 LŮŽKO
 • VYBAVENÁ KUCHYŇKA
 • VENKOVNÍ GRIL
 • KOUPELNA / WC
 • DĚTI DO 4 LET ZDARMA
 • KURZY A AKTIVITY PRO CELOU RODINU

2 DOSPĚLÍ a 3 DĚTI

18.500 Kč / TÝDEN
 • UBYTOVÁNÍ APARTMÁN
 • 2X DVOULŮŽKO + 1 LŮŽKO
 • VYBAVENÁ KUCHYŇKA
 • VENKOVNÍ GRIL
 • KOUPELNA / WC
 • DĚTI DO 4 LET ZDARMA
 • KURZY A AKTIVITY PRO CELOU RODINU

3 DOSPĚLÍ a 1 DÍTĚ **

20.000 Kč / TÝDEN
 • UBYTOVÁNÍ APARTMÁN
 • 2X DVOULŮŽKO + 1 LŮŽKO
 • VYBAVENÁ KUCHYŇKA
 • VENKOVNÍ GRIL
 • KOUPELNA / WC
 • DĚTI DO 4 LET ZDARMA
 • KURZY A AKTIVITY PRO CELOU RODINU

* 2 DOSPĚLÍ – v této variantě může být samozřejmě i jen jeden dospělý s jedním dítětem, cena zůstává stejná
** 3 DOSPĚLÍ a 1 DÍTĚ – varianta pro rodiče a babičku / dědečka / dospívající dítě 15+
Pokud máte v ceníku nepopsanou variantu složení rodiny, poptejte nás, dopočítáme cenu a obratem zašleme individuální nabídku.

miminka a batolata ve věku do 4 let mají pobyt zdarma
DĚTI – 4 až 15 let
DOSPĚLÝ – 15let +

Každý apartmán a srub má k dispozici vlastní venkovní gril. V areálu je úschovna kol, pro společné posezení je k dispozici altán s velkým grilem a jurta, která slouží i jako dětský koutek. V areálu je dětské hřiště s dřevěnými herními prvky.

Pro nejmenší jsou na místě k dispozici jídelní stoličky, koupací vaničky a nočníky. Dětská postýlka a povlečení jsou za jednorázový poplatek 100 Kč. V ceně je zahrnuto ložní prádlo, ručníky, utěrky, toaletní papír, mýdlo a mycí prostředky. Parkování je zajištěno uvnitř areálu.

Jednou týdně je rozpálena hliněná pec, kde si můžete upéct vlastní chléb, zeleninu nebo pizzu. K dispozici jsou dvě velká ohniště určená pro společné setkávání a opékání buřtů a také dostatečná zásoba dřeva na celý pobyt. Areál sousedí s dvěma ranči, kde si můžete po domluvě zajezdit na koních. Na místě lze dohodnout lekci Nordic Walking – severské chůze s holemi.

Stravovat se můžete přímo v areálu a to hned několika způsoby. V apartmánech a bungalovech jsou zařízené a vybavené kuchyňky (voda, odpad, el. vařič, mikrovlnná trouba, nádobí), takže si můžete vařit sami dle vlastní chuti a potřeby. Můžete použít vlastní venkovní gril, společné ohniště nebo případně hliněnou pec.

Další varianta je stravování v areálu. Je zde profesionálně vybavená kuchyň, schopní kuchaři a společná jídelna. Dále můžete využít i stravování mimo areál. Do deseti minut chůze jsou tři stravovací zařízení a jistě vyhoví i vašim potřebám. Při cestách a výletech po okolí objevíte další výborné restaurace.

Ceny stravování v areálu:

snídaně formou švédského stolu, kaše, pomazánky, obložené mísy, nápoj 120
oběd – polévka, hlavní chod, salát, desert 160
večeře – teplé jídlo, salát, desert 140

Nápojový ceník:

točený Bernard 11  0,5 24
mošt 0,7 27
cappy 0,3 20
džus 1,0 30
presso 20
čaj (med, cukr, mléko) 10
rozpustná káva (cukr, med, mléko) 10
Rulandské šedé 0,7 200
Cabernet 0,7 200

Nezávazná registrace r.2019!

Prosím napište nám počet členů Vaší rodiny a věk každého účastníka, ověříme naplněnost letního kempu a ozveme se zpět na zanechaný kontakt.

Termín: 12. 7. 2019 - 19. 7. 2019 APARTMÁNTermín: 12. 7. 2019 - 19. 7. 2019 SROUBEKTermín: 19. 7. 2019 - 26. 7. 2019 APARTMÁNTermín: 19. 7. 2019 - 26. 7. 2019 SROUBEK

Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a manipulací s těmito údaji prostřednictvím této webové stránky.