Letní kempy

Dovolená zaměřená na zdravé rodičovství, partnerský přístup a vědomou komunikaci mezi rodiči a dětmi. Dovolená plná zábavy pro děti i pro rodiče. Dovolená se svobodnou volbou využití doprovodného programu nebo individuálních aktivit. Areál nabízí mnoho služeb, přijeďte si užít místní pohostinnosti, pokochejte se krásami okolní krajiny a přitom poznejte lépe sebe a svou rodinu.Také milujete ty vzácné chvíle, kdy se Vám daří být jako rodina opravdu spolu? Setrvat v přítomnosti a nic jiného neřešit? Nám to dává velký smysl. Říkáme takovým chvílím SPOLUBYTÍ. Zdá se nám, že v dnešní rychlé době však těchto okamžiků nějak ubývá. My se jich ale rozhodně nechceme vzdát! Chceme Vám a Vašim dětem nabídnout týden v krásném prostředí, kde kromě zábavy můžete s námi zkusit zažít společné chvíle, tak jak naplňují život nám. Nabízíme okusit model partnerského vztahování, kde nikdo neprohrává a nikdo se necítí poražen. Součástí je respektující komunikace, učení se být s dětmi a nehodnotit, jen pozorovat jaké jsou a co je baví ze všeho nejvíc. Pojeďte s námi objevit co vás společně opravdu naplňuje a dělá Vám radost.

Chceme Vám a Vašim dětem nabídnout týden v krásném prostředí, kde kromě zábavy můžete s námi zkusit zažít společné chvíle, tak jak naplňují život nám. Nabízíme okusit model partnerského vztahování, kde nikdo neprohrává a nikdo se necítí poražen. Součástí je respektující komunikace, učení se být s dětmi a nehodnotit, jen pozorovat jaké jsou a co je baví ze všeho nejvíc. Pojeďte s námi objevit co vás společně opravdu naplňuje a dělá Vám radost.

„Nápad udělat rodinné letní kempy přišel na základě poptávky účastníků našich otevřených seminářů. Věnujeme se osobnostnímu rozvoji, emoční inteligenci a Enneagramu. Téma, které je pro mě poslední dobou velmi aktuální, je rodičovství a partnerský přístup k dětem. Jak v dětech podpořit jejich přirozený potenciál. Zároveň být s lidmi a zkoušet v praxi, to o čem mluvíme na seminářích. Vytvořit bezpečný prostor, kde můžeme sdílet zkušenosti a zároveň se vzájemně podpořit v cestě rozvoje. Pro mnoho lidí i pro mě je inspirací být a vidět, jak to funguje v jiných rodinách, které stejně smýšlejí o výchově dětí. Proto jsem požádala o spolupráci další lektory a jejich rodiny. Všichni se na letní kemp rozhodně moc těšíme. Přidejte se k nám.“

Mám zájem

Adresa

Slezská 2125/140
Praha 3 – Vinohrady

Jsem online